Een Chinese vaas met blauw-wit decor van fauna en flora (H:60cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een Chinese vaas met blauw-wit decor van fauna en flora (H:60cm) |
Hoogte | 60 cm |
Diameter | 24 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 65 |
Lot ID | 10369 |
Verschillende haarlijnen in de vaas.
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600