Een Chinese vaas met blauw-wit decor van fauna en flora (H:60cm)

Hamerprijs: € 220

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

60 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

65

10369

Verschillende haarlijnen in de vaas.

Een groot Japans bord, Imari, circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees bord 'Famille Verte' met decor van Chinese figuren. 20ste eeuw. Kangxi merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke Oosterse buddha gezeten op een lotusbloem, brons. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 10 Chinese borden met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Chinese vaas 'Nanking' met decor van krijgers. Steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese scroll met afbeelding van een wijze man, geschilderd op zijde.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese schaal met blauw-wit decor van een landschap. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200