Een Chinese vaas met blauw-wit decor van fauna en flora (H:60cm)

Hamerprijs: € 220

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

60 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

65

10369

Verschillende haarlijnen in de vaas.

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar vazen, bijgevoegd een wierookbrander, brons met champslevé decor. Circa 1900. (H:45 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twaalf stuks Cloisonné email vazen en dekselpotjes, drie paar. (H:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500