Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland. (H:71cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland.

13,5 x 16,5 x 71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

176

10368

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300