Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland. (H:71cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland.

13,5 x 16,5 x 71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

176

10368

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500