Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland. (H:71cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland.

13,5 x 16,5 x 71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

176

10368

Sarreguemines model Sicilia, een faience vaas gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, een tafellamp en twee gezichtjes

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een bonbonière in de vorm van een pierrot, porselein.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote vaas met bloemendecor, Hasselts aardewerk. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote cache-pot, porselein met handgeschilderd bloemendecor. Atelier d'Art Faubourg St Honoré Paris.

Schattingsprijs: € 150 - 250