Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland. (H:71cm)

Hamerprijs: € 160

Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland.

13,5 x 16,5 x 71 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

176

10368

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300