Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland. (H:71cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een grote porseleinen figuur van Madonna met kind, gemerkt Rosenthal en gemaakt in Duitsland. (H:71cm) |
Afmetingen | 13,5 x 16,5 x 71 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 176 |
Lot ID | 10368 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Jezus is veroordeeld tot de dood, Gedreven leder. 19de eeuw. (W:53 x H:67 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340