Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Gemonteerd met vergulde elementen. (H:23cm)
Hamerprijs: € 140
Titel | Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Gemonteerd met vergulde elementen. (H:23cm) |
Breedte/diepte | 29 cm |
Hoogte | 23 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 175 |
Lot nummer | 256 |
Lot ID | 10352 |
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Delvaux, twee handtassen, een portefeuille en pennenhouder. (W:30 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 600 - 800