Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Gemonteerd met vergulde elementen. (H:23cm)

Hamerprijs: € 140

Een handtas gemaakt uit bruin leder en gemerkt Delvaux. Gemonteerd met vergulde elementen.

29 cm

23 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

256

10352

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Mare De Jonio'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een 18-karaats gouden ring gemonteerd met briljanten en diamanten. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MODE / JUWELEN
Hermès Paris, een sjaal, zijde, 'Spring'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

MODE / JUWELEN
Een collectie van 3 handgesculpteerde cameo's

Schattingsprijs: € 200 - 300