Geen handtekening gevonden, 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (48,5 x 68,5 c
Lot 750

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school, eerste helft 17de eeuw. Het paneel is gemerkt met een Antwerps Torenmerk, Een Antwerps handje en GG voor Guiliam Gobron, een paneelmaker tijdens de eerste helft van de 17de eeuw en kan worden gedateerd tussen 1619 en 1638. Het schilderij beeldt de aankondiging van de Maagd Maria uit door Aartsengel Gabriël door het aanbieden van witte lelies.

Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.

48,5 cm

68,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

750

10349

Théodore BARON (1840-1899) 'Duinenzicht' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rudolf BERING (XIX-XX) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jack GAGE (1946) 'Femme' acryl op doek.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Constant Pr. HOSTE (1873-1917) 'Susanna' olie op paneel. 1916

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jack GAGE (1946) 'Couple' acryl op doek.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Lucien NEUQUELMAN (1909-1988) 'Wandeling in het park' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul SCHOUTEN (1860-1922) Drie schilderijen, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500