Geen handtekening gevonden, 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (48,5 x 68,5 c
Lot 750

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school, eerste helft 17de eeuw. Het paneel is gemerkt met een Antwerps Torenmerk, Een Antwerps handje en GG voor Guiliam Gobron, een paneelmaker tijdens de eerste helft van de 17de eeuw en kan worden gedateerd tussen 1619 en 1638. Het schilderij beeldt de aankondiging van de Maagd Maria uit door Aartsengel Gabriël door het aanbieden van witte lelies.

Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.

48,5 cm

68,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

750

10349

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Baardmankruik, grès steengoed. 17de eeuw.

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.