Geen handtekening gevonden, 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (48,5 x 68,5 c
Lot 750

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school, eerste helft 17de eeuw. Het paneel is gemerkt met een Antwerps Torenmerk, Een Antwerps handje en GG voor Guiliam Gobron, een paneelmaker tijdens de eerste helft van de 17de eeuw en kan worden gedateerd tussen 1619 en 1638. Het schilderij beeldt de aankondiging van de Maagd Maria uit door Aartsengel Gabriël door het aanbieden van witte lelies.

Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.

48,5 cm

68,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

750

10349

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'

Schattingsprijs: € 500 - 700

August KNIP (1819-1859/60) 'Landschap met windmolen'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877

Schattingsprijs: € 400 - 600