Geen handtekening gevonden, 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (48,5 x 68,5 c
Lot 750

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school, eerste helft 17de eeuw. Het paneel is gemerkt met een Antwerps Torenmerk, Een Antwerps handje en GG voor Guiliam Gobron, een paneelmaker tijdens de eerste helft van de 17de eeuw en kan worden gedateerd tussen 1619 en 1638. Het schilderij beeldt de aankondiging van de Maagd Maria uit door Aartsengel Gabriël door het aanbieden van witte lelies.

Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.

48,5 cm

68,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

750

10349

Maurice VAN MIDDEL (1886-1952) 'Zwanen in het park' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Armand JAMAR (1870-1946) 'Watermolen' olie op doek. 1939.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote kroon, waarschijnlijk voor een processie, gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstract' olie op board. 1984.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Louis LONCIN (1875-1946) 'Ploegen van het veld' olie op doek. 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke reliekenhouder met handgeschilderde afbeelding van Maria Magdalena. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Oost-Europese, Maandelijks icoon, voor de maand Juli. Tempera op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

TSUKAI (XX) 'Naked Arms' Oost-indische inkt op papier. 1994.

Schattingsprijs: € 500 - 700