Geen handtekening gevonden, 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw. (48,5 x 68,5 c
Lot 750

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Geen handtekening gevonden, een schilderij 'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school, eerste helft 17de eeuw. Het paneel is gemerkt met een Antwerps Torenmerk, Een Antwerps handje en GG voor Guiliam Gobron, een paneelmaker tijdens de eerste helft van de 17de eeuw en kan worden gedateerd tussen 1619 en 1638. Het schilderij beeldt de aankondiging van de Maagd Maria uit door Aartsengel Gabriël door het aanbieden van witte lelies.

Conditie: Algemeen goede staat met lichte beschadigingen en verlies van verf. Naar onze mening zou het schilderij baat hebben bij een restauratie en stabilisatie van de verf en paneel.

48,5 cm

68,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

750

10349

Acht grote kerkkandelaars, Neogotiek, Neoklassiek en Neobarok. (H:110 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes grote kerkkandelaars, messing. (H:126 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een groot beeld 'Madonna met kind', met scepter, staande op het maansikkel en serpent. Gepatineerd gips. (L:28 x W:29 x H:103 cm

Schattingsprijs: € 240 - 340

Hubert BELLIS (1831-1902) 'Bloemenstilleven'. (W:45 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'. (W:73 x H:64,5 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een kazuifel, Maniple, Stola en kelkvelum, dik goudbrokaat borduurwerken.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een beeld 'Jesus verdeelt brood' verguld brons op een houten staander. (L:23 x W:65 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vandenhoute, Anderlecht, een wierookbrander en staander, messing. Art Deco. (H:145 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300