Een collectie van 4 biscuit porseleinen beelden van heilige figuren. (H:52,5cm)

Hamerprijs: € 80

Een collectie van 4 biscuit porseleinen beelden van heilige figuren.

52,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

146

10338

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500