Verras me
Terug naar account
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)

Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 80

Omschrijving van het lot


Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis.

Product details
Artiesten

Ferdinand PARPAN (1902-2004)

Titel

Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)

Afmetingen

11 x 59 x 72 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

876

Lot ID

10337

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)
Ferdinand PARPAN (1902-2004) een corpus gemaakt uit brons gemonteerd op houten kruis. (H:72cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een collectie van 2 paar kerkkandelaars, messing in neogotische stijl. Circa 1900. 

Schattingsprijs: € 250 - 350

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600