Een samengestelde collectie van 5 altaarschellen, gemaakt uit verschillende soorten metaal. (H:15cm)
Hamerprijs: € 650
Titel | Een samengestelde collectie van 5 altaarschellen, gemaakt uit verschillende soorten metaal. (H:15cm) |
Afmetingen | 21 x 21 x 15 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 813 |
Lot nummer | 836 |
Lot ID | 10336 |
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 500 - 1.000