Een collectie van 8 bordjes met afbeelding van wilde dieren en gemerkt met gekruiste degens, gemerkt Meissen

Hamerprijs: € 1.100

Een collectie van 8 borden met handgeschilderde afbeelding van wilde dieren en gemerkt met gekruiste degens, gemerkt Meissen. 20ste eeuw.

25,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

159

10332

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250