Een collectie van 8 bordjes met afbeelding van wilde dieren en gemerkt met gekruiste degens, gemerkt Meissen

Hamerprijs: € 1.100

Een collectie van 8 borden met handgeschilderde afbeelding van wilde dieren en gemerkt met gekruiste degens, gemerkt Meissen. 20ste eeuw.

25,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.375

Lot nummer

159

10332

Een porseleinen groep 'Het Diner', Saksisch merk

Schattingsprijs: € 400 - 600

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tjok DESSAUVAGE (1948) 'Driehoek' 2005

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee manden, gedragen door Putti. Polychrome Duits porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500