Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van vogels (H:57cm)

Hamerprijs: € 150

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van vogels. 19de/20ste eeuw.

Conditie: restauratie oor.

57 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

63

10304

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met bloemendecor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek vergrootglas versierd met vleermuizen en half-edelstenen, vermeil zilver.

Schattingsprijs: € 200 - 300