Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van vogels (H:57cm)

Hamerprijs: € 150

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van vogels. 19de/20ste eeuw.

Conditie: restauratie oor.

57 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

63

10304

Schattingsprijs: € 150 - 250

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar vazen en een schaal, Japans Imari porselein. (H:25 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Famille Rose vazen, 'Parade met Draken'. (H:60 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, Famille Rose, met decor van krijgers. (H:58 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Japanse Kutani olielampen en vazen. (H:57 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300