Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd decor in Sèvres stijl. Gemerkt s. Mannoli. (H:58cm)

Hamerprijs: € 480

Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd decor in Sèvres stijl. Gemerkt S. Mannoli, periode 1970.

24 cm

58 cm

20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 600

Lot nummer

175

10299

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 600 - 800

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000