Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd decor in Sèvres stijl. Gemerkt s. Mannoli. (H:58cm)

Hamerprijs: € 480

Een paar vazen gemaakt uit porselein met handgeschilderd decor in Sèvres stijl. Gemerkt S. Mannoli, periode 1970.

24 cm

58 cm

20,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 600

Lot nummer

175

10299

Amphora Austria, 'Kind met een mand en schaap' geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) Vaas voor Amphora, rode lusterglazuur.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een bonbonière in de vorm van een pierrot, porselein.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Doornikse faience 'Decor à la Mouche' een collectie van 37 borden. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, afgewerkt met transferprint decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200