Josiane VANHOUTTE (1946) 'Ensor' een buste gemaakt uit brons volgens techniek van 'Cire Perdue' (H:24,5cm)

Hamerprijs: € 500

Josiane VANHOUTTE (1946) 'Ensor' een buste gemaakt uit brons volgens techniek van 'Cire Perdue', op een marmer basis. Gemerkt 14/45

Josiane VANHOUTTE (1946)

8,5 x 14 x 24,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

504

10296

Josiane VANHOUTTE (1946)

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Fazant met kuikens' verzilverd brons. 1864.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927) 'Buste van een dame'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) 'Feeding Time' gepatineerd brons