Een paar beeldjes gemaakt uit porselein in Duitsland en gemerkt Ludwigsburg (H:18cm)

Hamerprijs: € 50

Een paar beeldjes gemaakt uit porselein in Duitsland en gemerkt Ludwigsburg. 19de eeuw.

Conditie: restorations and missing pieces.

18 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

140

10275

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 400 - 600

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300