Een paar beeldjes gemaakt uit porselein in Duitsland en gemerkt Ludwigsburg (H:18cm)

Hamerprijs: € 50

Een paar beeldjes gemaakt uit porselein in Duitsland en gemerkt Ludwigsburg. 19de eeuw.

Conditie: restorations and missing pieces.

18 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

140

10275

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend Porselein, een 83-delig handgeschilderd porselein servies.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500