Een paar beeldjes gemaakt uit porselein in Duitsland en gemerkt Ludwigsburg (H:18cm)

Hamerprijs: € 50

Een paar beeldjes gemaakt uit porselein in Duitsland en gemerkt Ludwigsburg. 19de eeuw.

Conditie: restorations and missing pieces.

18 cm

6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

140

10275

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' geglazuurde keramiek, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 2 kinderen met paraplu. 152 II A / 152 II B

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' groene glazuur, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Boch Keramis, een faience vaas. Art Deco.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Societa Porcelane Artistice Firenze Italy, een vogel. Porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Beatty PERMEKE (1916-1991) 'Schaal' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250