Een paar Chinese bordjes gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 20ste eeuw en gemerkt Qianlong.
Hamerprijs: € 130
Titel | Een paar Chinese bordjes gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 20ste eeuw en gemerkt Qianlong. |
Diameter | 26 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 28 |
Lot ID | 10273 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500