Een paar Chinese bordjes gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 20ste eeuw en gemerkt Qianlong.

Hamerprijs: € 130

26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

28

10273

Een Chinees bord 'Famille Verte' met decor van Chinese figuren. 20ste eeuw. Kangxi merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Chinese koffer met houtgesculpteerde 'Schatten van het Boeddhisme'. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese schaal met blauw-wit decor van een landschap. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek vergrootglas versierd met vleermuizen en half-edelstenen, vermeil zilver.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porselein bord, versierd met spelende kinderen en een hofdame. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas 'Nanking' met decor van krijgers. Steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200