Een paar Chinese bordjes gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 20ste eeuw en gemerkt Qianlong.

Hamerprijs: € 130

26 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

28

10273

Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Zeven kommen en een schaaltje, Chinees porselein, Kangxi, Yongzheng en Qianlong. 18de eeuw. (H:4,5 x D:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas, decor met kalligrafie en landschap. (H:46 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300