Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van rode bloemen. (H:39cm)

Hamerprijs: € 200

Een deskelvaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van rode bloemen. 20ste eeuw. Gemerkt Tongzhi.

39 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

30

10271

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Chinese Sang De Boeuf vaas, Qianlong merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese celadon borstelpot, blauwe glazuur, Kangxi merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600