Een Chinese vaas gemaakt uit porselein met decor van rode bloemen. (H:39cm)

Hamerprijs: € 200

Een deskelvaas gemaakt uit Chinees porselein met decor van rode bloemen. 20ste eeuw. Gemerkt Tongzhi.

39 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

30

10271

Een Chinese schaal met blauw-wit decor van een landschap. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met decor van hofdames en een foo hond. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 10 Chinese borden met blauw-wit decor. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Chinese vaas versierd met decor van hofdames en spelende kinderen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 2 Chinese gemberpotten met deksel. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar kleine Japanse vazen, brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese scroll met afbeelding van een wijze man, geschilderd op zijde.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800