Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij' een schilderij, olie op paneel. (35 x 30 cm)

Hamerprijs: € 260

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij' een schilderij, olie op paneel. Gemerkt links onderaan.

Alfons BLOMME (1889-1979)

35 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

583

10260

Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200