Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij' een schilderij, olie op paneel. (35 x 30 cm)

Hamerprijs: € 260

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij' een schilderij, olie op paneel. Gemerkt links onderaan.

Alfons BLOMME (1889-1979)

35 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

583

10260

Alfons BLOMME (1889-1979)

Stilleven met fruit, olie op paneel. Getekend A. Wery. (W:33,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Roland DEVOLDER (1938) 'Vier etsen'. (W:34,5 x H:49,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques BILLE (1880-c.1943) 'Bloemen' 1920. (W:50 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300