Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij' een schilderij, olie op paneel. (35 x 30 cm)
Lot 583

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerderij' een schilderij, olie op paneel. Gemerkt links onderaan.

Alfons BLOMME (1889-1979)

35 cm

30 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

583

10260

Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)
Alfons BLOMME (1889-1979)

Een expressionistisch landschap in de stijl van Constant PERMEKE (1886-1952), olie op papier. (61 x 46 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lee COLE (1954) 'No title' een abstract schilderij, acryl op doek. (65 x 54 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Aanschouwen' een lithografie gesigneerd, 1973. 23/175. (42 x 60 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'Naakt' een schilderij, olie op doek. (90 x 70 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'De Arbeidster' een lithografie, 71/75. (66 x 52 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Claude GUILLEMINET (1821-c.1866) 'Een Toom kippen in de schuur' een schilderij, olie op doek. (46 x 55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gaston JONES (1891-?) 'Stilleven' een schilderij, olie op paneel. (24 x 33 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

José STORIE (1899-1961) 'Bloemenboeket' een stilleven, olie op doek. (60 x 70 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120