Een antieke houtsculptuur van een processiemadonna met sporen van originele polychromie. Periode 1600. (H:29cm)

Hamerprijs: € 900

Een antieke houtsculptuur van een processiemadonna met sporen van originele polychromie. Gemaakt rond 1600. Aangekocht door de vorige eigenaars op de TEFAF Art Fair in Maastricht.

22 x 12 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

846

10257

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500