Een antieke houtsculptuur van een processiemadonna met sporen van originele polychromie. Periode 1600. (H:29cm)

Hamerprijs: € 900

Een antieke houtsculptuur van een processiemadonna met sporen van originele polychromie. Gemaakt rond 1600. Aangekocht door de vorige eigenaars op de TEFAF Art Fair in Maastricht.

22 x 12 x 29 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

846

10257

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 400 - 600