Een antieke houtsculptuur van een processiemadonna met sporen van originele polychromie. Periode 1600. (H:29cm)
Hamerprijs: € 900
Titel | Een antieke houtsculptuur van een processiemadonna met sporen van originele polychromie. Periode 1600. (H:29cm) |
Afmetingen | 22 x 12 x 29 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.125 |
Lot nummer | 846 |
Lot ID | 10257 |
Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 120 - 180