Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt. (H:14cm)

Hamerprijs: € 60

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

7 x 18 x 14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

309

10252

Meer van deze artiest

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500