Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw. (H:27cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw.

27 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

247

10247

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600