Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw. (H:27cm)
Hamerprijs: € 1.500
Titel | Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw. (H:27cm) |
Hoogte | 27 cm |
Diameter | 10 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.875 |
Lot nummer | 247 |
Lot ID | 10247 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300