Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw. (H:27cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een paar karyatide kandelaars, gemaakt uit verguld en gepatineerd brons in de empire periode, Eerste helft 19de eeuw.

27 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

247

10247

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 1.000