Een beeld gemaakt uit kunstbrons. 20ste eeuw. (H:79cm)

Hamerprijs: € 200

Een beeld gemaakt uit kunstbrons. 20ste eeuw.

79 cm

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

486

10243

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800