Een schouwklok gemaakt uit albast en versierd met een bronzen leeuw in neoklassieke stijl (H:52cm)
Lot 228

Schattingsprijs: € 240 - € 300

Een schouwklok gemaakt uit albast en versierd met een bronzen leeuw in neoklassieke stijl. De klok heeft een halfuurslag en kwikslinger.

13,5 x 36 x 52 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 300

Lot nummer

228

10242

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok, 'Dame met een hark' zwarte marmer en brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200