Een pendule tafelklok gemaakt uit verguld brons in empire stijl. Eerste helft 19de eeuw. (H:42cm)

Hamerprijs: € 450

Een pendule tafelklok gemaakt uit verguld brons in empire stijl. Eerste helft 19de eeuw. De klok heeft een touwtjesslinger en halfuur slagwerk.

13,5 x 33,5 x 42 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

225

10241

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800