Verras me
Terug naar account
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)

Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 750

Omschrijving van het lot


Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. 19de eeuw.
Product details
Titel

Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)

Hoogte

94 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 938

Lot nummer

485

Lot ID

10228

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600