Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm)
Hamerprijs: € 750
Titel | Een antieke houtsculptuur van een gekroonde Madonna met gekroond kind en staf. (H:94cm) |
Hoogte | 94 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 938 |
Lot nummer | 485 |
Lot ID | 10228 |
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500