Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier. (H:28cm)

Hamerprijs: € 360

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier. The first half of the 20th century.

15 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

767

10226

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit

Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500