Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier. (H:28cm)

Hamerprijs: € 360

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier. The first half of the 20th century.

15 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

767

10226

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200