Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier. (H:28cm)

Hamerprijs: € 360

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit 'Canivet' papier. The first half of the 20th century.

15 cm

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

767

10226

Een 14-delige kruisweg gemaakt uit

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.