Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver (H:25cm)

Hamerprijs: € 550

Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver. Bruto gewicht 956g. de stapels zijn versleten.

25 cm

16,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

788

10221

Een art deco ciborie

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300