Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver (H:25cm)

Hamerprijs: € 550

Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver. Bruto gewicht 956g. de stapels zijn versleten.

25 cm

16,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

788

10221

Een art deco ciborie

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Vijf verzegelde theca's met relikwieën.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500