Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver (H:25cm)
Hamerprijs: € 550
Titel | Een art deco ciborie 'Viatorum Ecce Panis' en gemaakt uit verguld zilver (H:25cm) |
Hoogte | 25 cm |
Diameter | 16,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 788 |
Lot ID | 10221 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 400 - 600