Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800 (H:26,5cm)

Hamerprijs: € 500

Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800. 456g.

26,5 cm

12,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

790

10209

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200