Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800 (H:26,5cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800 (H:26,5cm) |
Hoogte | 26,5 cm |
Diameter | 12,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 790 |
Lot ID | 10209 |
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500