Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800 (H:26,5cm)

Hamerprijs: € 500

Een ciborie gemaakt uit verguld zilver, gemerkt VF800. 456g.

26,5 cm

12,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

790

10209