Een antieke drinkbeker gemaakt in metaal rond 1880.  Gewicht 1,025 kgs.

Hamerprijs: € 1.500

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren en gemerkt 'Calicem Salutaris Accipiam Et Nomen Domini Invocabo'. Kelk onderaan gemerkt 'Honorius van Eetvelt, Mariekerke a/d Schelde. 'Provincie Antwerpen'. Totaalgewicht: 1025g.

A neoroman chalice made of silver with images of holy figurines and marked 'Calicem Salutaris Accipiam Et Nomen Domini Invocabo'. Chalice marked 'Honorius van Eetvelt, Mariekerke a/d Schelde. 'Provincie Antwerpen'. With original paten and spoon. Total weight: 1025g.

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren (H:20cm)

20 cm

15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

777

10204

ZILVERWERK
Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een paar vazen gemaakt uit zilver, gemerkt 800. Gemaakt in Duitsland. 693g. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300