Een antieke drinkbeker gemaakt in metaal rond 1880.  Gewicht 1,025 kgs.

Hamerprijs: € 1.500

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren en gemerkt 'Calicem Salutaris Accipiam Et Nomen Domini Invocabo'. Kelk onderaan gemerkt 'Honorius van Eetvelt, Mariekerke a/d Schelde. 'Provincie Antwerpen'. Totaalgewicht: 1025g.

A neoroman chalice made of silver with images of holy figurines and marked 'Calicem Salutaris Accipiam Et Nomen Domini Invocabo'. Chalice marked 'Honorius van Eetvelt, Mariekerke a/d Schelde. 'Provincie Antwerpen'. With original paten and spoon. Total weight: 1025g.

Een neoromaanse kelk gemaakt uit zilver, met afbeeldingen van heilige figuren (H:20cm)

20 cm

15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

777

10204

ZILVERWERK
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
Carolus De Pape (1763-1840) 'Schenkkan' zilver, Brugge, circa 1832 and 1840.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300