Een antieke drinkbeker gemaakt in metaal rond 1880. Gewicht 1,025 kgs.
Hamerprijs: € 1.500
Titel | Een antieke drinkbeker gemaakt in metaal rond 1880. Gewicht 1,025 kgs. |
Hoogte | 20 cm |
Diameter | 15 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.875 |
Lot nummer | 777 |
Lot ID | 10204 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Carolus De Pape (1763-1840) 'Schenkkan' zilver, Brugge, circa 1832 and 1840.
Schattingsprijs: € 200 - 300
De Reuck, Gent, een zilver kelk met bijhorende foudraal. 900/1000. 658g. 1949.
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500