Een paar Thaise Boeddha's gemaakt uit brons. (H:33,5cm)
Lot 087

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een paar Thaise Boeddha's gemaakt uit brons. Tweede helft 20ste eeuw.

11 x 10,5 x 33,5 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

87

10194

Oskar GLADENBECK (1850-1921) 'Buste van Afrikaanse man met Papegaai', gemaakt uit kunstbrons. (H:64cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een levensgroot beeld van Madonna met kind die het serpent vertrappelt, gemaakt uit gepolychromeerde terracotta. (H:168cm)

Henri Honoré PLÉ (1853-1922) 'Man met honden' een groot bronzen beeld op draaisokkel. (H:89cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames in de tuin. (H:57cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MILO (1955) 'Ballerina' een bronzen beeld gemaakt door "Miguel Fernando LOPEZ", en gemerkt J.B. Bronze (H:30,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar Chinese schalen gemaakt uit porselein met blauw-wit decor en gemerkt Kangxi. (H:7,2cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Gu vaas gemaakt uit gepolijst brons. (H:43cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een brûle-parfum gemaakt uit gepatineerd brons en versierd met figuren. (H:28cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200