Een collectie van 4 dames met wapens en muziek gemaakt uit zilver, afgewerkt met filigraan, closionné email, koraal en edelsten

Hamerprijs: € 650

Een collectie van 4 dames met wpens en muziek gemaakt uit zilver, afgewerkt met filigraan, closionné email, koraal en edelstenen.

Conditie: restauraties.

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

135

10185

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van figurinen, Kangxi periode. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Japanse 'Banko Ware' schaal met deskel, '7 goden van geluk' met een polychrome decor. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Japanse brûle parfum afgewerkt met champslevé decor. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar grote cloisonné siervazen afgewerkt met decor van fauna en flora. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar vazen en schenkkannen, champslevé email op brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van flora. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar lepels, Wan karakter, Guangxu merk en periode.

Schattingsprijs: € 300 - 500