Een collectie van 4 dames met wapens en muziek gemaakt uit zilver, afgewerkt met filigraan, closionné email, koraal en edelsten

Hamerprijs: € 650

Een collectie van 4 dames met wpens en muziek gemaakt uit zilver, afgewerkt met filigraan, closionné email, koraal en edelstenen.

Conditie: restauraties.

28 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

135

10185

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese borden en kommen, blauw-wit decor 'Baars en Krab', 19de eeuw. (D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een Japanse Imari scheerkom, 18de/19de eeuw. (H:6,5 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500