Titel | een mid-century salontafel gemaakt uit koper en glas, waarvan de rand gespiegeld is. |
Hoogte | 53 cm |
Diameter | 57 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 851 |
Lot ID | 10183 |
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.