een mid-century salontafel gemaakt uit koper en glas, waarvan de rand gespiegeld is.
Lot 851

Schattingsprijs: € 80 - € 120

53 cm

57 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

851

10183

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Colombo Mobili, een rondeb ijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Knitter Duro, een elegante spiegel afgewerkt met mozaiek tegels. circa 1980.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een decoratieve collectie van keramische zeepaardjes, circa 1960-1980.

Schattingsprijs: € 400 - 600