Titel | Een luchter gemaakt uit brons. Periode 1960-1970. |
Hoogte | 65 cm |
Diameter | 65 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 396 |
Lot ID | 10178 |
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300