Een uitzonderlijk grote Satsuma dekselvaas met decor van keizer op keramische voet, Japan, 19de eeuw.

Hamerprijs: € 600

Een uitzonderlijk grote dekselvaas Satsuma op keramische voet, Japan, 19de eeuw.

Conditie: Diverse restauraties.

28 x 40 x 94 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

54

10176