Geen handtekening gevonden, een schilderij van een leraar in de straat. Olie op paneel. Vlaamse School. (25 x 29,2 cm)

Hamerprijs: € 160

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij van een leraar in de straat. Olie op paneel. Vlaamse School, in de stijl van Teniers, einde 18de, begin 19de eeuw.

25 cm

29,2 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

571

10165

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Géo BERNIER (1862-1918) 'Au Paysage De L'Yser'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Roger BERCKMANS (1900-?) 'Elegante Dame'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op Venetië, Italië' 1930

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'

Schattingsprijs: € 300 - 500