Geen handtekening gevonden, een schilderij van een leraar in de straat. Olie op paneel. Vlaamse School. (25 x 29,2 cm)

Hamerprijs: € 160

Geen handtekening gevonden, een antiek schilderij van een leraar in de straat. Olie op paneel. Vlaamse School, in de stijl van Teniers, einde 18de, begin 19de eeuw.

25 cm

29,2 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

571

10165

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Martin WALLAERT (1944) 'Huyze Lozer' olie op doek, Latemse School

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Carlo PERINDANI (1899-1986) 'Ischia', olie op paneel. 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henri Joseph PAUWELS (1903-1983) 'Havenzicht' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300