Lella & Massimo VIGNELLI (XX-XXI) Kono dineertafel, 1984.

Hamerprijs: € 5.000

105 x 220 x 72 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 6.250

Lot nummer

868

10164

Lucien GHOMRI (1949) 'Grote Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

FORMSTELLE (XX-XXI) 'Plaisir 1' voor Zeitraum. Een bijzettafel.