Een decoratief beeld van een zwaan gemaakt uit terracotta in empire stijl
Lot 964

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een decoratief beeld van een zwaan gemaakt uit terracotta in empire stijl. 19de eeuw.

conditie: restauraties.

28 x 49 x 90 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

964

10160