Een paar vazen en een bord gemaakt van blauw-wit decor en gemerkt Arras, 'made in Holland'. Bord gemaakt in Delft

Hamerprijs: € 30

19,5 cm

39,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

297

10152

Een paar vazen en een bord gemaakt van blauw-wit decor en gemerkt Arras,

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk 'Bruidsstoet', driedelig. Caessens, Kortrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 240 - 340