Een groot eetservies gemaakt uit porselein in de UK en gemerkt 'Royal Semi Porcelain Beaufort'.
Hamerprijs: € 90
Titel | Een groot eetservies gemaakt uit porselein in de UK en gemerkt 'Royal Semi Porcelain Beaufort'. |
Lengte | 30 cm |
Breedte/diepte | 41 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 113 |
Lot nummer | 284 |
Lot ID | 10151 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800