Een groot eetservies gemaakt uit porselein in de UK en gemerkt 'Royal Semi Porcelain Beaufort'.

Hamerprijs: € 90

Een groot eetservies gemaakt uit porselein in de UK en gemerkt 'Royal Semi Porcelain Beaufort'. Borden, serveerschalen, soepkommen, en sauskom voor een totaal van 42 stuks.

Lengte

30 cm

41 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

284

10151

Een groot eetservies gemaakt uit porselein in de UK en gemerkt

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 120 - 180