Een wijwatervat met corpus, afgewerkt met cloisonné brons en cabuchons.

Hamerprijs: € 160

Een wijwatervat met corpus, afgewerkt met cloisonné brons en cabochons.

conditie: glas niet origineel.

4,5 x 12 x 24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

713

10147

Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een figuur van Jozef en Maria, porselein, Andenne, België.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300