Een luchter gemaakt uit messing en glas, versierd met vogels en balletdanseres

Hamerprijs: € 320

Een luchter gemaakt uit messing en glas, versierd met vogels en balletdanseres. Tweede helft 20ste eeuw.

75 cm

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

398

10145

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180