Een grote deksel vaas gemaakt uit Japans porselein in Imari.
Hamerprijs: € 1.000
Titel | Een grote deksel vaas gemaakt uit Japans porselein in Imari. |
Hoogte | 91 cm |
Diameter | 40 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.250 |
Lot nummer | 42 |
Lot ID | 10140 |
Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 200 - 300