Een grote deksel vaas gemaakt uit Japans porselein in Imari.

Hamerprijs: € 1.000

Een grote vaas gemaakt uit Japans porselein in Imari. Tuindecor met figuren, vogels en bloemen. 19de eeuw.

91 cm

40 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

42

10140

Een grote Japanse Imari schaal, decor van bloemen en vlinders. 19de eeuw. (D:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Oosterse Thankga, geschilderd op zijde. (W:79 x H:127 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose. (D:23,4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340