Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste. (50 x 70 cm)

Hamerprijs: € 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste.

50 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

508

10134

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Vaas met bloemen'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine' olie op paneel. 1945

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jules BAHIEU (1847-1916) 'De Schaapschuur'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Schattingsprijs: € 200 - 300