Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste. (50 x 70 cm)

Hamerprijs: € 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste.

50 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

508

10134

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Bea' olie op paneel. 1987

Schattingsprijs: € 300 - 500

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef BOSSAERT (1915-2006)  'De Vervloekte Boom II' 1979.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250