DESANTO (XX) 'Portret' een mixed media met metaal. 1974. (50 x 73 cm)

Hamerprijs: € 20

DESANTO (XX) 'Portret' een mixed media met metaal. 1974.

50 cm

73 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 25

Lot nummer

541

10130

DESANTO (XX)

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

James ENSOR (1860-1949) 'Les Mauvais Médicins' 1895.

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Een Russiche Icoon 'Christus Pantocrator', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Boris Valentinovic SCERBAKOV (1916-1995) 'Stilleven met groenten en fruit'.

Schattingsprijs: € 8.000 - 12.000

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Michel FOLON (1934-2005) 'Figuur'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000