Henri DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901) een kleur lithografie gestempeld 'Musee Toulouse Lautrec - Albi'. 183/275. (66 x 53 cm)

Hamerprijs: € 220

Henri DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901) een kleur lithografie gestempeld 'Musee Toulouse Lautrec - Albi'. 183/275.

66 cm

53 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

594

10122

Henri DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901) een kleur lithografie gestempeld

Ferdinand II DE BRAEKELEER (1828-1857)(attr.) 'De Muziekles' olie op doek. (W:25 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Boerderij landschap'. (W:120 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Naar de kerk'. (W:67 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Asanda KUPA (1981)(attr.) 'Scène met draagsters'. (W:92 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180