Een collectie van 38 vissers gemaakt uit polychrome terracotta

Hamerprijs: € 300

Een collectie van 38 vissers gemaakt uit polychrome terracotta, van verschillende makers. Sommigen gemerkt Ceramique D'art en gemaakt in Frankrijk.

23 cm

9,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

322

10114

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200