Titel | Een paar cassolettes gemaakt uit gepatineerd en verguld brons en versierd met putti |
Afmetingen | 17 x 22 x 51 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 243 |
Lot ID | 10107 |
Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300