Een paar cassolettes gemaakt uit gepatineerd en verguld brons en versierd met putti
Lot 243

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een paar cassolettes gemaakt uit gepatineerd en verguld brons en versierd met putti. Gemonteerd op een marmer basis. 19de eeuw.

17 x 22 x 51 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

243

10107

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger Moore, een gehandtekende foto. Viltstift op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300