Een paar cassolettes gemaakt uit gepatineerd en verguld brons en versierd met putti
Lot 243

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een paar cassolettes gemaakt uit gepatineerd en verguld brons en versierd met putti. Gemonteerd op een marmer basis. 19de eeuw.

17 x 22 x 51 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

243

10107

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twaalf kinderramelaars, vooral gemaakt uit zilver. (H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300