Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars gemaakt uit witte marmer.
Lot 209

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een klok met kandelaars en gemaakt witte marmer gemonteerd met brons. Gemerkt Delaye. Hoogte kandelaars: 43,5 cm. Tweede helft 19de eeuw.

15 x 27 x 43 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

209

10101

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250