Koen SCHERPEREEL (1961-1997) een houtsnede van een man. Inkt op papier, gemerkt 1987. (24 x 24,5 cm)

Hamerprijs: € 80

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) een houtsnede van een man. Inkt op papier, gemerkt 1987.

Koen SCHERPEREEL (1961-1997)

24 cm

24,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

627

10097

Jozef MEES (1898-1987) 'Naakte Dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Abstract' olie op board. 1963.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef BOSSAERT (1915-2006)  'De Vervloekte Boom II' 1979.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Carlo PERINDANI (1899-1986) 'Ischia', olie op paneel. 1961.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het Gedroomde Kind' Lithografie. 1988.

Schattingsprijs: € 150 - 250