Léon Germain PELOUSE (1838-1891) 'Zonsondergang in het bos' een uitzonderlijk schilderij (162 x 130 cm)

Hamerprijs: € 10.000

Léon Germain PELOUSE (1838-1891) 'Zonsondergang in het bos' een uitzonderlijk schilderij in een grote kader. Gedateerd 1885.

162 cm

130 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 12.500

Lot nummer

634

10085

Léon Germain PELOUSE (1838-1891)

Ignace GRABA de Graeve (1940) 'De Lichtdronkenheid' olie op paneel. 1978

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200