Een set van 8 Os-De-Mouton stoelen met geborduurde zittingen.

Hamerprijs: € 360

55 x 49 x 116 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

822

10084

Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800