Een set van 8 Os-De-Mouton stoelen met geborduurde zittingen.
Hamerprijs: € 360
Titel | Een set van 8 Os-De-Mouton stoelen met geborduurde zittingen. |
Afmetingen | 55 x 49 x 116 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 822 |
Lot ID | 10084 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500