Een uitzonderlijk grote set van 14 stoelen en 2 armstoelen gemaakt in Chippendale stijl en afgewerkt met Cordoba-leer

Hamerprijs: € 1.200

Een uitzonderlijk grote set van 14 stoelen en 2 armstoelen gemaakt in Chippendale stijl en afgewerkt met Cordoba-leer of goudleder. Periode 1900.

62 x 68 x 105 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

830

10080

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Secretaire', Frankrijk, Empire periode. 19de eeuw. (L:57 x W:101 x H:147,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 500 - 700

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300