Een zetel gemaakt uit mahoniehout en afgewerkt in Louis Philippe stijl.

Hamerprijs: € 340

Een zetel gemaakt uit mahoniehout en afgewerkt in Louis Philippe stijl. 19de eeuw.

65 x 195 x 95 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

835

10056

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)